rozdelenie emo hudby

14. října 2006 v 19:27 |  Moja hudba
Delenie

Emo: Emocionálny punk-rock. Emo je široký pojem, ktorý se vztahuje na mnoho odlišných druhov hudby. Punk ovplivnený emom nieje často nič iného, než melodický, úprimný, emocionálny punk-rock. Ten často nemá žiadne spojenie s pôvodním emom, ktorý je charakterizovaný dlhými ťahavými pesničkami s vokálnim kontrastom mezi konvenčním zpevom, ľahkým šeptom, štekavým revom a plačom alebo vzlykaním. Očistné oslobodenie emócíí, které je extrémne mocné a dráždivé.
Emocore: Gitarový punk-rock stredného tempa s emocionálnymi vokálmi/textmi. Často je označovaný ako "post-hardcore", protože ho hraje veľa muzikantov, ktorý sú unavení obmedzeniami HC. Môže tiež používať popové prvky pre uhladený zvuk.
Hardcore: Odlišný druh punk-rocku. Hlasitejší, rýchlejší a ťažší ako konvenční punk. Častý intenzívny rev je použitý ako metóda ventilácie naštvanosti. Často nesprávne pletený s metalom.
Hardcore Emo: Extrémne hlasitý, drsný, nezkrášľovaný druh ema. Charakterizovaný ohlušujúcí spätnou väzbou, spontánnymi výbuchmi citu, maximálnym revom a el.gitartou.
Post Emo: nový obrad ema, ktorý je charakterizovaný "iskrivými" gitarami, ľahkými bicími a mäkkými vokálmi; menej drsný ako ine druhy ema.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maci Maci | Web | 8. dubna 2007 v 14:18 | Reagovat

ahoj chceš se zůčastnit soutěže o nej emo blog?tak se přihlaš u mě na blogu(v rubrice něco o blogu);-)

2 BloodyLove BloodyLove | 15. května 2007 v 23:15 | Reagovat

Při čtení tohoto textu ohledně Emo jsem se jen -jistě velmi přihlouple- pousmál, jelikož mnoho věcí zde psaných vůbec není pravdou, spíše naopak, a Emo jako takové není žádnou kopií punku. I řeči o tom, že emo nekouří, nepijí alkohol a nepřidělují svému tělu jistou dávku kofeinu jsou naprosto lživé. Emo je o povaze člověka jako takové, nikoli o jeho slastiplných závislostech, či zvycích, které naplňují jeho denní program. A je-li podle vás Emo nějaký rozvinutý Punk, pak se jen mohu opět pousmát a říci, že punk je kopií lidových písní, či dokonce dechovek (v jisté podstatě to tak je). Hudba vznikla již pradávno když naši předkové slezli ze stromu a praštili klackem do dutého stromu.. Později se vyvynuli další zvuky a po čase písně a skladby.. je snad Emo kopie Punku? a zda-li ano, je snad Punk naprosto originální a neužívá prvky ničeho, co zaznělo již dříve? dost o tom pochybuji..

3 BloodyLove BloodyLove | 15. května 2007 v 23:16 | Reagovat

pardon to patřio trochu výše..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.