Únor 2007

sonny odisiel

28. února 2007 v 16:21 From first to last
Zásadní změny nastaly u From First To Last. Kapela se rozloučila se zpěvákem Sonny Moorem, který se opět vzdal vystupování, tak jako už na Warped Tour, kvůli problémům s hlasem. Zpěvu se ujal kytarista Matt Good.

Kapela se k celé věci vyjádřila: "Sonny Moore opustil kapelu a pracuje na své sólo kariéře. Byli jsme ve studiu, psali nové věci a připravovali se na let do Los Angeles, abychom se tam setkali s Rossem Robinsem a Sonnym, když jsme se dozvěděli, že nás opouští. Víme, že odchod Sonnyho bude velkou ránou pro spoustu našich fanoušků a je nám líto, že se nám takové věci stále stávají. Všichni jsme se snažili udělat kompromis, ale někdy umělci prostě musí dělat věci po svém."

From First To Last měli být na turné s Atreyu, ale skupina odřekla kvůli Sonnyho problémům s hlasem. "Velmi podobná věc jako na Warped Tour se opět stala téhle kapele", spekulovali Atreyu. "Náhoda? Blesk udeřil znovu? Každý příběh má dvě strany. My máme naši, oni jejich."

Mimo to se skupina rozešla s Capitol Records a je tak dalším odchozím z tohoto labelu během posledního týdne. Kapela se rozhodla nahrát album vlastními silami.

Další novinkou je ohlášení spolupráce s labelem Suretone, do jehož stáje patří například Angels & Airwaves nebo New Found Glory.

cd požiadavky

28. února 2007 v 16:15 :::: Skupiny::::
PIste ak chcete nejake pesnicky od skupin kpore mam v rubrikach možem ich vam poslat


from first to last

27. února 2007 v 17:27 From first to last
FFTL je americka post-hardcore kapela z Orlanda na Floride. Zacinali jako First Too Last este na stredni skole. Byla to emocore kapela. Hlavnim clenem kapely byl Matt Good jako kytarista. Pozdeji se pridal Travis Richter jako druhej kytarista. Casem udelali svoje prvni EP Aesthetic. Bylo to ve slozeni Phillip Reardon (vocaly..), Joey Brandon (basa..) a Matt s Travisem (kytara..). Casem, ale Phillip odesel a zalozil si vlastni skupinu The New Tragic. Po jeho odchodu kapele chybel kytarista. Nakonec se nasla nahrada. Byl to Sonny Moor. Sonny prisel jako kytarista, ale nakonec se prislo na to, zhe skvele zpiva. Nakonec odesel i Joey a za nej prisel John Weisberg. V tomto slozeni kapela nahrala Dear Diary, My Teen Angst Has a Body Count. Potom uz se celkem darilo. Vydali i dalsi cd a novy nahravani planuji nekdy na zacatek roku 2oo7. Tak se muzem leda tesit...

vyznam pesniciek

27. února 2007 v 17:11 three days grace
I Hate Everything About You
Když plýtváte spoustou energie na hovadiny, ať už je to neperspektivní vztah nebo drogy nebo cokoli jiného, najednou si uvědomíte, že je čas se toho zbavit. V tu samou chvíli cítíte, že to nutně potřebujete k životu, že to ani náhodou nechcete ztratit. Tak o tom je I Hate Everything About You, o tom, když je člověk chycen v pasti mezi láskou a nenávistí. - Adam

Just Like You
Just Like You vypráví o lidech, kteří byli donuceni dělat něco, co sami nechtěli. Ať už to byla práce v rodinném podniku, nebo škola, kterou nenáviděli a na kterou chodili jen proto, že si to jejich rodiče přáli. Je to o pocitu, že jste zajatci vlastního osudu, dokud se nakonec nevzbouříte a nezačnete žít svůj život podle toho, jak chcete vy a ne, jak to chtějí ostatní. - Adam

Drown
Drown pro mě představuje určitou etapu mého života. Když jsem vyrůstal v Norvwoodu, na jednu stranu jsem se cítil šíleně sklesle a sám. Nebyla tu pro mě žádná možnost, jak se dál rozvíjet. Všichni kolem mě se zdáli jako by v jeden okamžik ustrnuli a od té doby jen existovali. Drown mi připomíná den, kdy jsem odtamtud odešel, a také důvody, proč jsem odešel. (z písničky: "I change my direction and save myself before I drown." - "Změnil jsem směr a zachránil se předtím, než jsem se mohl utopit.") - Brad

Overrated
Text téhle písničky vypráví o naší generaci, která je už unavená z toho, že se musí neustále podřizovat přežilým hodnotám, pravidlům a morálce, které prosazují lidé o generaci starší, kteří nemají ani potuchy o tom, jakým způsobem chceme žít my. - Neil

Animal I Have Become
Animal I Have Become, první singl z One-X, představuje Adamovu myšlenku, že změna je nutná a že se musíte naučit požádat druhé o pomoc (z písničky: "Somebody get me through this nightmare/ I can't control myself." - "Pomozte mi někdo z této noční můry/ Už se nedokážu ovládat."). Objevuje se v ní i další myšlenka. Co se stane, když někomu o sobě řeknete pravdu? (z písničky: "So what if you can see/ the darkest side of me." - "A co když uvidíš mou temnou stránku?")

Pain
Písnička Pain zastihla Adama, jak tvrdohlavě lpěl na zlozvycích, které ho zraňovaly, zatímco nepouslouchal hlasy, které se mu snažily pomoct. Téměř sladce melodické verše vznikly z toho, že Adamovi kdosi řekl, že něco je špatně a že on s tím musí něco udělat.

ako vzniklo cd

27. února 2007 v 17:10 three days grace
Jak vznikalo nové album One-X
Když jsme vyjeli na turné, cítil jsem, že na mně leží obrovská zodpovědnost. Cítil jsem, že na mě ostatní nakupili spoustu povinností a že já se s nimi musím nějak vyrovnat, cítil jsem se šíleně sám...jediný, kdo mě dokázal pochopit, jsem byl zase jen já sám. - Adam Gonthier
Na albu One-X, které následovalo po jejich prvotině Three Days Grace, se skupina soustředí hlavně na tyto Adamovy pocity, činí to jako obvykle s alarmující upřímností. Otevřená zpověd, kterou Three Days Grace na albu One-X podávají, vystihuje smýšlení frontmana kapely Adama Gonthiera v době, kdy se pustil do hledání důvodů naprosté samoty, která ironicky pramenila z toho, že byl neustále obklopen lidmi. One-X je spontánní příběh Adamovy krize osobnosti, jež si prožil na turné.
"Od začátku až do konce, slova jednotlivých písniček na albu One-X popisují různé problémy, které jsem prožíval. Cítil jsem, že se něčím od ostatních liším. Ale já chtěl být naprosto normální, chtěl jsem někoho, kdo by mi pomohl. Najednou jsem si uvědomil, že nezáleží na tom, jak moc jiný se cítím být, protože je tu spousta dalších lidí, co se cítí jako já. Uvědomil jsem si: "Dobře, nejsem sám." - Adam Gonthier
Tohle všechno si částečně uvědomil také díky svým kamarádům z kapely, kteří se cítili podobně izolováni od světa a vyděšeni neupřímností života na cestě.
"Turné může být někdy podivná záležitost", říká baskytarista Brad Walst. "Všichni ti lidé kolem vás vám připadají, že vás znají, přitom to není pravda, oni neznají vás, vy neznáte je, ale musíte předstírat opak. Je to divné, jak osaměle se můžete cítit před davem lidí. Jediní, s kým jsme se mohli cítit spříznění, byli naši opravdoví fanoušci. Oni věděli, co se děje v naší hlavě, protože jsou jediní, kteří to slyší v naší hudbě."
Po dvou letech neustálého koncertování kapela opět přichází se všemi zkušenostmi, které cestou získala. "Celá ta věc nám pomohla pochopit velký fenomén současnosti - osamění lidí ve velkoměstech, třebaže vás od všech kolem dělí pár stop, cítíte se být vzdáleni míle daleko," říká bubeník Neil Sanderson. "Byli jsme zvyklý na opačnou situaci, protože pocházíme z Ontaria, kde jste míle daleko fyzicky, ale cítíte se, jako by vám někdo ze zadu neustále šlapal na paty."
Příšerně unavení se Three Days Grace znovu rozhodli utéct na samotu. Sbalili si věci, vypadli pryč z města a přestěhovali se do chatové oblasti v Ontariu, aby nemohli být ničím rušeni při psaní písniček na album One-X. "Prakticky celou desku jsme dali do kupy u ohně s akustickými kytarami," říká Brad Walst. "Bylo to, jako bychom se vraceli zpět na začátek existence kapely."
Když se kapela opět vynořila z kanadských lesů, přinesla s sebou velmi emociální album. One-X je všeobecně známé vokály naplněnými bolestí, přímočarým rytmem a drsnými akordy, to vše obklopují burácivá kytarovná sóla Brada Walsta, bubnování Neila Snadersona a naléhavé rify Barryho Stocka. One-X je výletní jízda Adamovou myslí. S naprostou upřímností si Adam nenechal nic jen pro sebe. Zní to, jako by vytrhal stránky z vlastního deníku.

Interview pro Access All Areas.net.au

27. února 2007 v 17:09 three days grace
AAA.net.au: Blahopřeji vám k novému albu. Je přímo úžasné. Musíte být rádi, že jste se vrátili v takovém stylu.
Adam: Samozřejmě, to je jasné. Je fajn, že zase můžeme hrát nové věci. Strávili jsme pěkně dlouho prací na tomhle albu a konečně jsme ho mohli vypustit do světa.
AAA.net.au: Název vašeho alba se mi zdá poněkud neobvyklý. Jak jste vůbec přišli na One-X?
Adam: Album One-X je o tom, jak jsem strávil posledních pár let a jak jsem se musel vyrovnávat se spoustou věcí, které se nakupily za delší dobu. Na jednu stranu jsem se cítil sám a na druhou, ač se to může zdát zábavné, byla kolem mě neustále šílená spousta lidí. Začal jsem si myslet, že jsem jediný, kdo mi rozumí, a ten název vzešel z toho pocitu - cítit se sám a být přitom obklopen lidmi.
AAA.net.au: One-X je často popisováno jako "zpovědní" album. Proč právě tento přívlastek?
Adam: Většina materiálu z tohoto alba je převzatá z mého deníku, který jsem si posledních pár let vedl. Ze všeho, co jsem kdy cítil, jsem se vypsal v textech jednotlivých písniček. Tohle je totiž způsob, jak svoje pocity ventiluji navenek.
AAA.net.au: Adame, ve svém životopise jste uvedl, že jste se cítil vyčleněný ze společnosti a šíleně sám. Co vás přimělo si uvědomit, že na světě existují i další, co se cítí úplně stejně?
Adam: Myslím, že to bylo tehdy, když jsme si dali pauzu po turné, opravdu přišla vhod. Všichni z kapely jsme se na chvíli začali věnovat vlastním problémům, snažili jsme se dobýt energii a tak. Myslím, že tehdy jsem si uvědomil, že jsem se stal někým, kým jsem být nechtěl, ztratil jsem kontakt s realitou. Tak jsem prostě odjel domů a strávil čas s lidmi, kteří mi pomohli pochopit, že věci nejsou zas až tak strašné.
AAA.net.au: Která písnička podle vás na albu vyčnívá nad ostatní? Na kterou jste nejvíce hrdý?
Adam: Je to písnička "Never Too Late", je mi nejbližší, je to velmi osobní píseň, je taky hodně přímá. Je o někom, kdo cítí, že už nechce žít, je to píšnička o tom, jak někomu pomoct v takovéto situaci, jak mu říct, že nezáleží na tom, jak moc špatně mu je, že neexistuje dostatečně dobrý důvod, aby vzdal svůj život. Já sám jsem si tím prošel.
AAA.net.au: One-X je vaše druhé album. Jak se podle vás liší od toho předchozího?
Adam: Tentokrát jsme spolupracovali s jiným producentem, takže nahrávky znějí poněkud jinak. Myslím, že se všichni vyvíjíme jak po hudební, tak i po textové stránce. Experimentovali s nejrůznějšími zvuky, práce s novým producentem pro nás znamenala obrovskou změnu. Náš prodicent Howard se zaměřil na vokály a harmoničnost písní, a tak jsme museli zpívat vokály nejrůznějšími způsoby, což jsme předtím vůbec nedělali, proto je tohle album hodně jiné.
AAA.net.au: Myslíte si, že skupina hudebně vyzrála od vydání vašeho prvního alba?
Adam: Ano, jednoznačně.
AAA.net.au: Grafická úprava přebalu vašeho alba se snaží vylíčit to, co chce říct i vaše hudba. Na přebalu máte sedm panáčků, šest s fajfkou a jednoho s křížkem, na webových stránkách zase máte spoustu zlatých rybek a jen jednu černou. Když jste začali natáčet vaše album, měli jste alespoň tušení, jak by mělo působit, jaké by mělo obsahovat poslání?
Adam: Ne, to ne. Myslím, že už jsme měli docela ucelenou představu, jaké by album mělo být, protože většina z písniček popisuje samotu a izolovanost i ve velké skupině lidí. Grafika samozřejmě souzní s myšlenkou alba. Celé to všechno vyplynulo docela přirozeně, nebylo to nic, o čem bychom museli dlouhé hodiny přemýšlet. Když jsme skončili s nahráváním a začali vystupovat, viděli jsme ten pozitivní ohlas od publika a věděli, že přesně takhle jsme to chtěli.
AAA.net.au: Navštívil jsem vaše oficiální stránky a četl jsem si ve vašem deníku z turné. Ohromilo mě, co se dá všechno zažít za jednu noc v autobuse - náladový řidič, konflikt s policií, uvěznění vašich předskokanů. Je vaše turné vždycky tak bláznivé?
Adam: Ne, to určitě ne. Vždycky jsem chtěl s kapelou jezdit po turné, koncertovat po celém světě, každý večer v jiném městě. Ale docela těžké být daleko od domova, od milovaných, na druhou stranu děláme to, co jsme jsme vždycky chtěli dělat, a jsme šťastní, že to můžeme dělat. Bere nám to hodně sil, ale je to úžasná práce.
AAAnet.au: A teď otázka, na kterou jsou všichni zvědaví. Kdy se konečně vydáte na turné do Austrálie?
Adam: Doufám, že brzy. Ještě nemáme nic naplánováno, ale když jsme byli v Austrálii naposled, hodně jsme si to tam užili, takže se moc těšímena další návštěvu. Nevím přesně, kdy to bude, ale doufám, že radši dříve než později.

Interview s Adamem Gonthierem pro Pulse Weekly

27. února 2007 v 17:08 three days grace
12. března 2004 v Ontariu, Kanada
- pro Pulse Weekly Monica Orwein

Pulse Weekly: Podle vašeho přízvuku bych už neřekla, že jste původem z Ontaria.
Adam: Nejste první, od koho to slyším. Nejspíš jsem ztratil přízvuk častým pobytem ve Státech.
Pulse Weekly: Ti zatracení Američani. Ale teď k věci. V každém článku o vás, jsem se dočela, že to byla vaše matka, kdo vás přivedl k hudbě. Nahrávali jste někdy něco společně?
Adam: Před pár měsíci dokončila svoje poslední album. Trochu jsem jí pomáhal s vokály, pak taky s kytarovými sóly. Máma dělá spíš pop, určený hlavně dospělým. Bylo to vážně super, když jsme spolu nahrávali ve studiu.
Pulse Weekly: Když se vaše matka dozvěděla, že jste dostali smlouvu u nahrávací společnosti, která spolupracuje s Britney Spears, byla hodně nadšená?
Adam: Nemyslím, že by byla nadšená kvůli tomuto. Myslím, že byla mnohem víc nadšená z toho, co všechno nahrávací společnost pro naši kapelu udělala. Samozřejmě taky z toho, že jsme vůbec podepsali nahrávací smlouvu.
Pulse Weekly: Někde jsem četla, že strašně rádi hrajete v Ohiu. Máte nějaký speciální důvod, proč tomu tak je?
Adam: Hráli jsme tam na pár festivalech a připadalo mi, že si hudební fanoušci v Ohiu umí pořádně užívat živá vystoupení. Na jeden z festivalů, bylo kolem jedné hodiny odpoledne, přišlo asi patnáct tisíc lidí, všichni křičeli a skákali. Mým nejoblíbenějším městem, kde jsme zatím vystupovali, je New York. Ale pokaždé když hrajeme třeba v Clevelandu nebo v Cincinnati, je to taky úžasné.
Pulse Weekly: Na MTV se nedávno objevil videoklip k I Hate Everything About You. Co vám beželo hlavou, když jste ho poprvé viděl v televizi?
Adam: Na jednu stranu jsem ten klip viděl hodněkrát, když jsme ho natáčeli, takže jsem byl tak nějak zvyklý se na něj dívat. Ale bylo opravdu podivné sledovat ho vmáčknutý mezi další dvě super kapely, jako jsou Audioslave a A Perfect Circle.
Pulse Weekly: Některé písničky na vašem albu mají dost depresivní texty. Cítíte se teď být v lepším rozpoložení, když má kapela dlouhé prázdniny?
Adam: Vždycky jsem měl hudbu za jakýsi ventilátor negativních emocí, proto jsou některé nahrávky depresivní. Jsou o tom, jaké je to vyrůstat v malém městečku a pozorovat lidi, jak žijí, jak se chovají, a o podobných věcech. Myslím si, že občas potřebujete osvobození od všeho, co se děje kolem. Texty na příští desce budou asi trochu odlišné, ale nemůžu dost dobře předvídat, jak to všechno nakonec dopadne.
Pulse Weekly: Vraťme se teď zpátky v čase. Co bylo vaší každodenní prací před Three Days Grace?
Adam: Pracoval jsem v marketingu. Brad byl účetní a pracoval v jednom časopisu v Torontu a Neil dělal elektroinženýra.
Pulse Weekly: A co říkali šéfové na vaše číro?
Adam: V práci jsem nebyl moc na očích. Vlastník té společnosti byl ještě k tomu jeden můj přítel (takže mu to nevadilo). Myslím, že věděl, že tu práci nebudu dělat navěky.

o clenoch

27. února 2007 v 17:07 three days grace
Adam Gonthier
- kytara, zpěv
- je z Norwoodu, Ontario, Kanada
- jeden ze zakladatelů kapely, v letech 1992-1997 vystupovala pod názvem Groundswell (tehdy ještě v jiném složení)
- hudební vzory: Jeff Buckley, Sunny Day Real Estate, Ben Harper a v neposlední řadě jeho matka;)
- z osobního života: v časopise Chart Attack Adam potvrdil, že se v roce 2005 oženil se svou přítelkyní Naomi
- většina lidí si o něm myslí, že je temná osobnost, protože to vyplývá z textů písniček, Adam vše uvádí na pravou míru tvrzením, že texty píše většinou, když ho něco trápí nebo když je naštvaný
- nejúžasnějším pocitem pro něj je, když s ním sál plný lidí najednou začne zpívat, jak sám říká, je to neuvěřitelné, když slyšíte vlastní hudbu v podání tisíců fanoušků a každý z nich má jiný pohled na tu určitou píseň
- od dvanácti let si nepřál dělat nic jiného než koncertovat s kapelou po celém světě, teď, když se mu splnil jeho sen, tvrdí, že je nejšťastnější člověk na planetě
- štvou ho omezení lidé, kteří vidí pouze zevnějšek, ale to, co se skrývá uvnitř, je vůbec nezajímá, lidé plní předsudků, dále pak velmi pomalí řidiči, country hudba a všichni, co se snaží napodobovat Eddieho Veddera (nejsou vůbec originální a podle Adama prý jen ztrácí čas)


Neil Sanderson
- bicí, zpěv
- pochází z Peterborough, Ontario, Kanada
- hudební vzory: John Bohham (Led Zeppelin), Stuart Copeland (The Police), Danny Carey (Tool)
- nahrávání ve studiu a živé koncerty jsou pro něj dvě různé věci, snaží se, aby se každý koncert v něčem odlišoval od toho předchozího, aby se kapela hudebně vyvíjela, aby vystoupení byla spontánní a osvěžující jak pro fanoušky, tak i pro ně samotné
- na začátky kapely vzpomíná s úsměvem, začinali v městečku s patnácti sty obyvateli, hráli na nákladních vozech se senem, mezi stohy slámy na poli, prostě všude, kde se dalo, jako zkušebna jim sloužil sklep u Brada doma, pamatuje si, jak jednou zlomil poslední paličku, tak si z kredence půjčil dřevěné lžičky, aby měl čím mlátit do bicích
- nesnáší kapely, které si myslí, že jsou dost cool, aby se setkávaly a dlouze hovořily se svými fanoušky, on sám setkání s fanoušky považuje za příjemnou záležitost a samozřejmost, protože "když si nedokážete najít čas pro své fanoušky, jak po nich můžete chtít, aby si našli čas zajít na váš koncert?"


Barry Stock
- kytara
- hudební vzory: Led Zeppelin, Black Sabbath, Tool + jeden nehudební vzor Clint Eastwood
- ke kapele se přidal až později (Three Days Grace začínali jako trio ve složení Adam Gonthier, Neil Sanderson a Brad Walst)
- Barry: "Všichni máme něco společného, když stojíme na pódiu, snažíme se dát volný průchod tomu, co máme sobě, chodíme sem a tam před šílícími fanoušky, je to nejlepší způsob, jak ze sebe dostat všechny záporné emoce."
- když jsou na turné, nesnáší dny, kdy nemají co dělat a jen třeba jedou na další vystoupení, kdyby záleželo jen na něm, koncertovali by každý den
- nedokáže vystát lidi, kteří soudí ostatní jen podle vzhledu, množství peněz na účtu nebo podle jiných povrchních kritérií, oblíbil si citát: "Směješ se mi, protože jsem jiný, a já se ti směju, protože jsi úplně stejný."


Brad Walst
- baskytara
- je z Norwoodu, Ontario, Kanada
- hudební vzory: Deftones, Nirvana, The Doors, Nine Inch Nails, Radiohead
- Brad: "Život na malém městě vám dá jiný pohled na společnost, vidíte, co malé město dělá s lidmi, jak je ovlivňuje, lidé jsou tam nešťastní, protože každý den po celý svůj život vídají pořád dokola jen ty samé tváře, naopak ve velkoměstě nemáte příležitost vytvořit si tak osobní vztah s lidmi kolem vás."
- na kytaru začal hrát, když poprvé potkal Adama, ten mu hned položil dvě otázky, první zněla: "Kouříš? a druhá: "Hraješ na kytaru?" potom, co na obě odpověděl ano, začala jejich velká rocková jízda;)
- štvou ho lidé, kteří plýtvají časem obavami o nepodstatné věci v životě, dále nesnáší, když není o všem dostatečně informovaný

diskografia

27. února 2007 v 17:04 three days grace
Three Days Grace
1. Burn
2. Just Like You
3. I Hate Everything About You
4. Home
5. Scared
6. Let You Down
7. Now or Never
8. Born Like This
9. Drown
10. Wake Up
11. Take Me Under
12. Overrated

Vydáno dne: 30. července 2003 (v Kanadě), 22. července 2003 (v USA)




Three Days Grace - One-X

1. It's All Over
2. Pain
3. Animal I Have Become
4. Never Too Late
5. On My Own
6. Riot
7. Get Out Alive
8. Let It Die
9. Over And Over
10. Time Of Dying
11. Gone Forever
12. One-X

clenovia three days grace

27. února 2007 v 17:01
Adam Gontier: spevak,gitara
Neil Sanderson:bubny
Brad Walst: basa,vokaly
Barry Stock: gitara


navstevnost 19.2-25.2

26. února 2007 v 14:43 navstevnost
Navstevnost za minuly tyden (19.2.2007 - 25.2.2007) je:
Pondeli: 509
Utery: 529
Streda: 473
Ctvrtek: 500
Patek: 602
Sobota: 636
Nedele: 585

Celkem: 3834

narodky bertove

25. února 2007 v 20:55
bert m,a dnes narodky vsetko naj

deviantart

25. února 2007 v 10:48 cool pix

novz klip

25. února 2007 v 10:42 The used

fotky

25. února 2007 v 10:39 cool pix

lovely

25. února 2007 v 10:35 cool pix

picture pix

25. února 2007 v 10:34 cool pix