Interview s Adamem Gonthierem pro Pulse Weekly

27. února 2007 v 17:08 |  three days grace
12. března 2004 v Ontariu, Kanada
- pro Pulse Weekly Monica Orwein

Pulse Weekly: Podle vašeho přízvuku bych už neřekla, že jste původem z Ontaria.
Adam: Nejste první, od koho to slyším. Nejspíš jsem ztratil přízvuk častým pobytem ve Státech.
Pulse Weekly: Ti zatracení Američani. Ale teď k věci. V každém článku o vás, jsem se dočela, že to byla vaše matka, kdo vás přivedl k hudbě. Nahrávali jste někdy něco společně?
Adam: Před pár měsíci dokončila svoje poslední album. Trochu jsem jí pomáhal s vokály, pak taky s kytarovými sóly. Máma dělá spíš pop, určený hlavně dospělým. Bylo to vážně super, když jsme spolu nahrávali ve studiu.
Pulse Weekly: Když se vaše matka dozvěděla, že jste dostali smlouvu u nahrávací společnosti, která spolupracuje s Britney Spears, byla hodně nadšená?
Adam: Nemyslím, že by byla nadšená kvůli tomuto. Myslím, že byla mnohem víc nadšená z toho, co všechno nahrávací společnost pro naši kapelu udělala. Samozřejmě taky z toho, že jsme vůbec podepsali nahrávací smlouvu.
Pulse Weekly: Někde jsem četla, že strašně rádi hrajete v Ohiu. Máte nějaký speciální důvod, proč tomu tak je?
Adam: Hráli jsme tam na pár festivalech a připadalo mi, že si hudební fanoušci v Ohiu umí pořádně užívat živá vystoupení. Na jeden z festivalů, bylo kolem jedné hodiny odpoledne, přišlo asi patnáct tisíc lidí, všichni křičeli a skákali. Mým nejoblíbenějším městem, kde jsme zatím vystupovali, je New York. Ale pokaždé když hrajeme třeba v Clevelandu nebo v Cincinnati, je to taky úžasné.
Pulse Weekly: Na MTV se nedávno objevil videoklip k I Hate Everything About You. Co vám beželo hlavou, když jste ho poprvé viděl v televizi?
Adam: Na jednu stranu jsem ten klip viděl hodněkrát, když jsme ho natáčeli, takže jsem byl tak nějak zvyklý se na něj dívat. Ale bylo opravdu podivné sledovat ho vmáčknutý mezi další dvě super kapely, jako jsou Audioslave a A Perfect Circle.
Pulse Weekly: Některé písničky na vašem albu mají dost depresivní texty. Cítíte se teď být v lepším rozpoložení, když má kapela dlouhé prázdniny?
Adam: Vždycky jsem měl hudbu za jakýsi ventilátor negativních emocí, proto jsou některé nahrávky depresivní. Jsou o tom, jaké je to vyrůstat v malém městečku a pozorovat lidi, jak žijí, jak se chovají, a o podobných věcech. Myslím si, že občas potřebujete osvobození od všeho, co se děje kolem. Texty na příští desce budou asi trochu odlišné, ale nemůžu dost dobře předvídat, jak to všechno nakonec dopadne.
Pulse Weekly: Vraťme se teď zpátky v čase. Co bylo vaší každodenní prací před Three Days Grace?
Adam: Pracoval jsem v marketingu. Brad byl účetní a pracoval v jednom časopisu v Torontu a Neil dělal elektroinženýra.
Pulse Weekly: A co říkali šéfové na vaše číro?
Adam: V práci jsem nebyl moc na očích. Vlastník té společnosti byl ještě k tomu jeden můj přítel (takže mu to nevadilo). Myslím, že věděl, že tu práci nebudu dělat navěky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.