Kompletní rekonstrukce dokončena

2. února 2009 v 18:22 | Martyn xD |  News
a je to !

Tak konečně jsem to dodělal - nový desing , nové menu - nové rozcestníky - nové rubriky !

Desing :
Myslím si že se mi povedl , jsem spokojen a asi tu bude delší dobu :)
Menu:
Také spokojen , jsou nové rubriky , nápisy a odkazy :-) Také site info a citát - bude každý týden jiný :)
Rozcestníky:
Tak jsem udělal nějaké nové a ty staré jsem upravil :-) Jiné písmo atd .
Rubriky:
Tak a to je ono :) Dříve jsem sem psal že je tu málo rubrik a nemám sem co dávat a teď už je tedy fakt větší výběr :) Jsou nové ale i staré , v těch nových nic není takže tam nečekejte hned tisíce článků , je to teprwe v začátcích :D

Jsem doooost spokojen xD :D A JAK SE TO LÍBÍ WÁM ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy Lucy | Web | 2. února 2009 v 18:26 | Reagovat

úúúúúúúžžžžžžooooo

2 Martin Martin | Web | 3. února 2009 v 3:37 | Reagovat

NEJLEPŠÍ NABÍDKA VÝDĚLKU KLIKÁNÍM NA INTERNETU!!!

Registrujte se na:

http://deep-mails.com/pages/index.php?refid=fragnatik

(je vyžadován účet na https://www.paypal.com/us/), žádný problém, je přeci zdarma...

Ptáte se v čem spočívá systém této stránky? Jednoduchá odpověď by byla v klikání a je to pravda, mnohem zajímavější je ale fakt, že se platí v dolarech. Říkáte si asi, že to není nic nového, takové stránky už přece existují a platí maximálně pár centů. Deep mails vám zaplatí 0.5$ - 1$ za kliknutí na banner a 1$ za všechny reklamní e-maily, které vám přijdou. Kam? Možnosti jsou tři, ale řekl bych, že se budete chtít vyhnout zahlcení své vlastní schránky, takže je možné nechat si posílat tyto maily přímo na váš osobní účet na stránkách Deep mails.

Nejzajímavější částí jsou určitě bonusy za získávání nových lidí. U těch které doporučíte přímo, máte 20% z jejich kliku (dotyčný dostane plnou částku). U jejich "klientů" máte 10%, dále 5%, 3%, 2% a 1%. To máme celkem 6 úrovní, takže stačí mít pod sebou byť jen 10 lidí a už si přijdete na slušné peníze. Stačí aby každý z oněch lidí klikl na banner za "pouhých" 50 centů a hned máte 2$ v kapse. Během dne se objeví kolem 25 nových klikacích bannerů, či e-mailů. Když to vynásobíme, máme 50$ jen z lidí, kterým jsme tyto stránky doporučili za jeden den!

Pokud vám stránku někdo doporučí, dostanete navíc do začátku 20$ za registraci. Využijte proto odkazu uvedeného výše a začněte konečně vydělávat.

FUNGUJE TO!!!

*************************

Zde si můžete stáhnout návod na registraci, který jsem pro vás připravil. V několika málo krocích spolu projdeme registrační formuláře a na závěr vám vysvětlím jak se na stránkách Deep Mails pohybovat.

http://uloz.to/1202198/PayPal+DeepMails Fragnatik.doc

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.