Supermassive Black Hole - Muse (Twilight basseball scene)

8. února 2009 v 9:17 | Martyn xD |  Music
Písnička ze stmívání s basseballové scény . in lowe :D twee poslouchám jí teď pořád xD

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Boháč Boháč | 8. února 2009 v 19:30 | Reagovat

NEJLEPŠÍ NABÍDKA VÝDĚLKU KLIKÁNÍM NA INTERNETU!!!

Registrujte se na:

   http://deep-mails.com/pages/index.php?refid=kouda

(je vyžadován účet na https://www.paypal.com/us/), žádný problém, je přeci zdarma...

Ptáte se v čem spočívá systém této stránky? Jednoduchá odpověď by byla v klikání a je to pravda, mnohem zajímavější je ale fakt, že se platí v dolarech. Říkáte si asi, že to není nic nového, takové stránky už přece existují a platí maximálně pár centů. Deep mails vám zaplatí 0.5$ - 1$ za kliknutí na banner a 1$ za všechny reklamní e-maily, které vám přijdou. Kam? Možnosti jsou tři, ale řekl bych, že se budete chtít vyhnout zahlcení své vlastní schránky, takže je možné nechat si posílat tyto maily přímo na váš osobní účet na stránkách Deep mails.

Nejzajímavější částí jsou určitě bonusy za získávání nových lidí. U těch které doporučíte přímo, máte 20% z jejich kliku (dotyčný dostane plnou částku). U jejich "klientů" máte 10%, dále 5%, 3%, 2% a 1%. To máme celkem 6 úrovní, takže stačí mít pod sebou byť jen 10 lidí a už si přijdete na slušné peníze. Stačí aby každý z oněch lidí klikl na banner za "pouhých" 50 centů a hned máte 2$ v kapse. Během dne se objeví kolem 25 nových klikacích bannerů, či e-mailů. Když to vynásobíme, máme 50$ jen z lidí, kterým jsme tyto stránky doporučili za jeden den!

Pokud vám stránku někdo doporučí, dostanete navíc do začátku 20$ za registraci. Využijte proto odkazu uvedeného výše a začněte konečně vydělávat.

FUNGUJE TO!!!

*************************

Zde si můžete stáhnout návod na registraci, který jsem pro vás připravil. V několika málo krocích spolu projdeme registrační formuláře a na závěr vám vysvětlím jak se na stránkách Deep Mails pohybovat.

http://uloz.to/1264754/PayPal+DeepMails Fragnatik.doc

2 Sluníčko Sluníčko | E-mail | 13. února 2009 v 20:32 | Reagovat

Ahojik...hele wim že tohle sem nepatří ale na www.czechblonds.blog.cz jsou informace o new skupině CZechBlondS tak tam koukněte ju pa.. :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.